Masaż lomi lomi

Celem masażu hawajskiego Lomi Lomi jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni i praca z ciałem, ale zajmowanie się człowiekiem jako całością - włączając w to jego psychikę, emocje, ducha. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej - MANA w organizmie i zaburzając jego harmonię. Dzięki pracy z tym masażem można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi.

Masaż LOMI LOMI jest oparty na naturalnych technikach pracy z ciałem, bliski swobodzie i prostocie płynącej z natury samych Hawajczyków i z filozofii Huny.

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza krew z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa też pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy. W Lomi Lomi dużo uwagi poświęca się pracy ze stawami, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne. Równie ważne jest to, że rozmasowywane są napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała, dzięki czemu stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Odblokowywane są miejsca, które napinaliśmy podczas stresu, dzięki czemu energia znowu może swobodnie płynąć w ciele. Wiele osób czuje się po zabiegu bardzo lekko. Masaż przywraca świadomość ciała. Jest w stanie szybciej usunąć napięcia albo nawet nie pozwolić na ich wystąpienie.

Na poziomie emocjonalnym masaż w naturalny i łagodny sposób pomaga usunąć istniejące obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Owocuje to większą stabilnością emocjonalną, większą gotowością do przyjrzenia się istniejącym problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie. Często zdarza się, że podczas masażu Lomi Lomi u wielu osób budzi się życzenie zmiany swojej sytuacji życiowej. A ponieważ masaż budzi naszą moc i radość życia, poszerza fizyczną i duchową przestrzeń - wiele osób rzeczywiście nabiera energii, aby to zrobić.

Na poziomie duchowym masaż działa z pełną miłości troską, dzięki czemu łatwiej nam akceptować siebie i to, co się wydarza w naszym życiu. Otwieramy się wtedy również na obfitość, która płynie z Wszechświata. Masaż Lomi Lomi pomaga osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

Czas trwania ok. 90 minut (180zł).

Usługa chwilowo niedostępna! O jej wprowadznieu poinformujemy na naszej stronie!