Masaż pałeczkami bambusowymi

Masaż bambusem jest zabiegiem relaksacyjnym wykonywanym przy pomocy pałeczek oraz miotełek bambusowych, które są rolowane po ciele. Pałeczki oraz miotełki różnią się długością oraz grubością w zależności od tego jaka technika zostaje wykorzystana oraz partia ciała. Dzięki temu iż również różnią się średnicą doskonale dopasowują się do kształtu mięśni.

Pałeczki lub miotełki bambusowe muszą być bardzo dobrze przygotowane do każdego zabiegu masażu. Dokładnie umyte, zdezynfekowane, następnie podgrzewane i utrzymywane w stałej temperaturze tak aby jak najlepiej oddawać ciepło przez cały czas trwania masażu.

Niewątpliwym atutem podczas takiego zabiegu jest muzyka relaksacyjna oraz olejki aromatyczne, które unoszą się w pomieszczeniu.

Masaż bambusowy działa relaksacyjnie, drenująco oraz modelująco. Usuwa napięcie mięśni i nagromadzone toksyny. Dzięki uciskom bambusowych pałeczek, zabieg szybko i długotrwale poprawia krążenie, uelastycznia mięśnie. Masaż ten jest szczególnie polecany dla osób przemęczonych, które borykają się z napięciem mięśni. Ciało po takim zabiegu odczuwa lekkość, odprężenie jest to doskonały zabieg dla osób zestresowanych, poprawia samopoczucie.

Masaż pałeczkami bambusowymi można wykonywać również na twarzy. Ma on wtedy działanie liftingujące. Dodatkowo modeluje sylwetkę i redukuje cellulit.

Wskazania do masażu bambusem: przemęczenie i stres, brak odpowiedniego dotlenienia organizmu, złe samopoczucie, bóle głowy, pleców, mięśni, zły stan skóry.

Czas trwania ok. 60 minut (150zł).

Usługa chwilowo niedostępna! O jej wprowadznieu poinformujemy na naszej stronie!